Kremy i balsamy nawilżające

Pielęgnacja to podstawa. Rozmawiamy o podstawach dbania o skórę, azjatyckich sposobach na urodę, skutecznych produktach, składach INCI i nie tylko.
Maxińa

Kremy i balsamy nawilżające

Post autor: Maxińa »

Moja skóra od jakiegoś czasu była w naprawdę kiepskim stanie, szukałam dobrego balsamu nawilżającego, kupiłam kilka różnych, może i zostawiały ładną "powłokę" na skórze, ale nie nawilżały na dłużej. Zamówiłam sobie przy okazji większego zamówienia produktów do paznokci z Victoria Vynn krem nawilżający do ciała i sprawdził się genialnie! A do tego pięknie pachnie :)

acc max hot

OlaŻ

Re: Kremy i balsamy nawilżające

Post autor: OlaŻ »

Bardzo dobry balsam ostatnio kupiłam w aptece Exomega Control i powiem wam, że ten balsam jest świetny bo uspokaja moja atopowa, swędzącą skórę. Balsamy, które kupowałam wcześniej działały na chwilę a tu mam komfort na cały dzień, nic mnie nie swędzi i mam moja skóra jest nawilżona.

https://mirapolnext.pl/domek-do-kolorowania-disney-pixar-hw5869-auta-p-7447.html

Czeła

Re: Kremy i balsamy nawilżające

Post autor: Czeła »

Maxińa pisze:
30 maja 2021, 15:34
Moja skóra od jakiegoś czasu była w naprawdę kiepskim stanie, szukałam dobrego balsamu nawilżającego, kupiłam kilka różnych, może i zostawiały ładną "powłokę" na skórze, ale nie nawilżały na dłużej.
Bo najważniejszy jest skład balsamu, właśnie po to, żeby nie tylko zostawiał powłokę, ale nawilżał na długo. U mnie rewelacyjnie sprawdza się balsam do ciała do skóry wrażliwej z Solverx https://dbajoskore.pl/balsam-do-ciala-d ... ,3,888,978

ODPOWIEDZ