Kuracje z Inoara w salonie fryzjerskim?

Pielęgnacja to podstawa. Rozmawiamy o podstawach dbania o skórę, azjatyckich sposobach na urodę, skutecznych produktach, składach INCI i nie tylko.
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Kuracje z Inoara w salonie fryzjerskim?

Post autor: zamka »

Zastanawiam się nad kuracją na włosy, w profesjonalnym gabinecie fryzjerskim. Słyszałam dobre opinie o różnych zabiegach, ale najlepsze opinie ma zdecydowanie Inoar. Jesteście w stanie polecić mi coś konkretnego?
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Kuracje z Inoara w salonie fryzjerskim?

Post autor: dina »

Racja, zgadza się. Inoar ma świetne zabiegi na włosy. Ja sama z nich korzystam i jak najbardziej polecam.
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Kuracje z Inoara w salonie fryzjerskim?

Post autor: zamka »

A jaką kurację w szczególności polecasz?
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Kuracje z Inoara w salonie fryzjerskim?

Post autor: dina »

Wiesz co, tak naprawdę to wszystko zależy od tego jaki masz problem z włosami i na jakim efekcie Ci zależy. Moje włosy np są z natury matowe, strasznie się puszą i mam problem z ich nawilżeniem, dlatego najbardziej cenię sobie zabieg ZUP z Inoara. Fajne jes też to, że efekt faktycznie utrzymuje się około 6 miesięcy, tak jak zapewnia producent.
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Kuracje z Inoara w salonie fryzjerskim?

Post autor: zamka »

Dzięki za odpowiedź :) Moje włosy właśnie też są przesuszone, więc myślę że ten zabieg który polecasz będzie idealny. W takim razie nie zostało mi nic innego, jak po prostu umówić się na wizytę w salonie :)

gotowanie hobby
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Kuracje z Inoara w salonie fryzjerskim?

Post autor: mila8788 »

Na pewno powinnaś zainteresowac się kuracją Thermoliss. Zapewnia długotrwałe nawilżenie i eliminuje puszczenie się włosów - efekty utrzymują się nawet przez 12 tygodni!
Zośka32

Re: Kuracje z Inoara w salonie fryzjerskim?

Post autor: Zośka32 »

Moja znajoma w swoim salonie stosuje od nich B-TOX Perfect Blond i bardzo sobie chwali. Ostatnio rozmawiałam z nią na ten temat, to mówiła, że nie jest tak łatwo znaleźć tak dobre produkty w takiej cenie.

pręty okrągłe gładkie
ODPOWIEDZ