płyny micelarne z Ch. Laurenta

Pielęgnacja to podstawa. Rozmawiamy o podstawach dbania o skórę, azjatyckich sposobach na urodę, skutecznych produktach, składach INCI i nie tylko.
Awatar użytkownika
vilma
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:43

płyny micelarne z Ch. Laurenta

Post autor: vilma »

Witajcie dziewczyny w ten piękny, słoneczny dzień :) dziś tak na szybko pytanie o płyny micelarne z christiana laurenta. kojarzycie? znacie? polecacie ? dzięki :)
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: płyny micelarne z Ch. Laurenta

Post autor: lilona »

nie znam ale własnie szukam czegoś nowego bo jakoś konsystencja mleczek przestała mi pasować, mam wrażenie, ze bardzo obciążają skórę... czas chyba przerzucić się na płyny micelarne właśnie.
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: płyny micelarne z Ch. Laurenta

Post autor: agahorak »

ja tam też wole płyny, są lekkie a działają równie dobrze jak nie lepiej jak mleczka czy toniki. a te z laurenta znam i polecam :)
Awatar użytkownika
vilma
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:43

Re: płyny micelarne z Ch. Laurenta

Post autor: vilma »

oo super, a powiedz mi ktorego używasz? bo ja się zastanawiam nad tym z tlenem i węglem.
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: płyny micelarne z Ch. Laurenta

Post autor: agahorak »

vilma pisze: ↑11 sie 2020, 20:45 oo super, a powiedz mi ktorego używasz? bo ja się zastanawiam nad tym z tlenem i węglem.
moja mama tego używa i jest okej. ja aklurat kupuje ten z ekstraktem z 4 herbat bo mam dośc problematyczną skórę i potrzebuje czegoś, co porządnie oczyszcza. Naprawdę fajny a przy tym niedrogi kosmetyk ( do kupienia tylko w Rossmanie).

wiata czy garaż
Awatar użytkownika
hanka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2020, 8:48

Re: płyny micelarne z Ch. Laurenta

Post autor: hanka »

Niestety, nie znam tego producenta, ale wydaje mi się, że fajne płyny micelarne ma w ofercie sklep Women's Bazaar http://womensbazaar.pl/ . Wydaje mi się, że widziałam tam co najmniej jeden produkt godny uwagi, ale to musicie sami sprawdzić, wchodząc na podaną stronę. Sklep się buduje, ale w pełni już działa.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: płyny micelarne z Ch. Laurenta

Post autor: mila8788 »

Nie znam tych płynów.
___
Blog Piękna Strona Twego Wnętrza - Style | Trendy | Inspiracje
ODPOWIEDZ