firma reklamowa

Cześć! Zanim dołączysz do dyskusji, opowiedz coś o sobie!
gość

firma reklamowa

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.

Awatar użytkownika
matysia
Posty: 75
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:09

Re: firma reklamowa

Post autor: matysia »

Klienci przez lata otrzymali ogrom takich zabawek więc to już nie robi tego efektu. Ja postawiłam więc na ludzi od http://konkretmarketing.pl/ specjalizujących się w content marketingu. Rewelacyjna metoda, gdzie ciekawe artykuły branżowe przyciągają mocno uwagę potencjalnych klientów, do tego stopnia, że Ci sami udostępniają teksty. A w treści naturalnie jest zawarta konkretne reklama marki ;)

Awatar użytkownika
finika
Posty: 52
Rejestracja: 23 lut 2020, 22:30

Re: firma reklamowa

Post autor: finika »

Również myślę o tym, by rozpocząć współpracę z firmą marketingową, gdyż bez reklamy wiadomo że biznes się nie powiedzie. Jednak najpierw chciałabym nieco zyskać wiedzy w tym temacie dlatego też czytam blogi jak https://adrenalinemd.pl/ poświęcone marketingowi internetowemu i narzędziom jakie są dostępne by uzyskać dane rezultaty

https://mirapolnext.pl/wyciskarka-kuvings-b6000-bordowa-p-4147.html

ODPOWIEDZ