medycyna estetyczna

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Robertuś0

medycyna estetyczna

Post autor: Robertuś0 »

Witam, zastanawiacie się czy warto wybrać się na zabiegi medycyny estetycznej? Według mnie warto rzucić okiem na https://klinikaotco.pl/artykuly/peeling ... eg-efekty/ Na tej stronie znajdziecie informacje na temat peelingu kawitacyjnego. Uważacie, że warto wykonywać takie zabiegi?

Mówiący

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Mówiący »

Ja się zastanawiam nad zmianą rozmiaru:) Namówił mnie do tego między widok w lustrze i ten poradnik: https://opimed.pl/porady/czy-rozmiar-pe ... znaczenie/ Pytanie brzmi , czy od razu trzeba biec do medycyny estetycznej, czy może jednak da się to zrobić jakimiś prostszymi i tańszymi metodami:)

słona

Re: medycyna estetyczna

Post autor: słona »

A ja korzystałam z nieinwazyjnych metod poprawiania urody w klinice https://artederm.pl/, boję się trochę a chciałam odmłodzić twarz więc zdecydowałam się na początek na zabieg needle shaping. Zabieg jest rewelacyjny, daje efekty takie jak po botoksie ale niczego nie wstrzykuje się do skóry

ODPOWIEDZ