nauka języka

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Grześ44

nauka języka

Post autor: Grześ44 »

Witam, jest na forum ktoś kto interesuje się językami obcymi? Słyszałem, że nauka angielskiego nie jest wcale taka łatwa jak mogłoby się wydawać. Warto wybrać się do jakiejś szkoły językowej aby nauka poszła znaczenie szybciej. Np. na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajduje sie szkoła językowa, która oferuje naukę języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Co sądzicie o korzystaniu z takich szkół?

Świruska

Re: nauka języka

Post autor: Świruska »

A ja trochę z innej strony. Mam w najbliższym czasie kilka rozmów o pracę, właśnie po angielsku. Trochę się stresuję i szukam czegoś co pomoże okielznać problem. Trafiłam na coś takiego: https://suplementi.pl/zdrowie/restilen- ... -na-stres/ Może ktoś z Was miał problem ze stresem i moze doradzić, czy warto z niego skorzystać?

Lizard

Re: nauka języka

Post autor: Lizard »

Faktycznie czasami chociaż mamy bardzo wielkie chęci to niestety ale nauka języka obcego wcale nie idzie nam tak jakbyśmy to sobie założyli. Myślę, że właśnie dość ważną sprawą jest to, aby wybrać właściwą szkolę językową. Ja od jakiegoś już czasu uczęszczam na kurs języka angielskiego w Warszawie w https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ i muszę przyznać, że wiem już, iż wybrałem właściwie. Na ten moment jestem na etapie początkującym, ale mam wielkie ambicje.

ODPOWIEDZ