oczyszczacz powietrza

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Jaś0231112

oczyszczacz powietrza

Post autor: Jaś0231112 »

Witam, macie w domach oczyszczacze powietrza? Zastanawiam się czy warto kupić oczyszczacz ze strony https://oczyszczacze.pl/ Nie miałem do czynienia z tą firmą, więc może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?

mańka

Re: oczyszczacz powietrza

Post autor: mańka »

mam oczyszczacz Toshiba https://www.toshiba-lifestyle.com/pl/caf-x116xpl/ genialna rzecz, dobrze oczyszcza powietrze, mam dziecko alergika i głównie z myśla o nim kupiłam ten sprzęt, jest bardzo wydajny, sprawdza się przy mieszkaniu 80m2 _______________________________

Aga125

Re: oczyszczacz powietrza

Post autor: Aga125 »

Osobiście wydaje mi się, że oczyszczanie powietrza w domu jest bardzo ważne. Sama dość sceptycznie podchodziłam do tego tematu, ale kiedy okazało się, że mój syn jest alergikiem - nie zastanawiałam się ani chwili dłużej. Skorzystałam wtedy z oferty wolf cwl 400 excellent filtry na stronie filtryaero.pl, i faktycznie, jest to sprzęt który poprawił jakość powietrza w naszym mieszkaniu. Polecam gorąco.

ODPOWIEDZ