Operacja zaćmy

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Operacja zaćmy

Post autor: zamka »

Czy ktoś z was zdecydował się na operację zaćmy? Czy to faktycznie jest koniecznością?
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Operacja zaćmy

Post autor: dina »

Hej, jeśli nie masz pewności czy to zaćma czy nie, lepiej nie zwlekaj i od razu sprawdź ofertę https://cmp.med.pl/cmp-lomianki/ i zapisz się na konsultacje, a lekarz udzieli Ci wszystkich informacji. Oni w swojej klinice wykonują także operację zaćmy. Wiele osób poleca ich usługi, także wydaje mi się że to jak najbardziej dobry wybór.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Operacja zaćmy

Post autor: mila8788 »

Operacja to teraz zabieg, który trwa naprawdę 30 minut i wcale nie jest potrzebny pobyt w szpitalu, co wielu pacjentów bardzo cieszy. Na stronie https://blikpol.pl/operacja-zacmy możecie znaleźć sobie wszystkie szczegóły związane z tym, jak wygląda przygotowanie do zabiegu, badania oraz sam zabieg i też jednocześnie poznacie cennik oraz klinikę, która taki zabieg wykonuje bez ogromnych kolejek.
Awatar użytkownika
Marcelina402
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:34

Re: Operacja zaćmy

Post autor: Marcelina402 »

Mój taka własnie szykuję się na operację zaćmy i ciekawa jestem jak on to zniesie bo strasznie się boi :)
Haałaska

Re: Operacja zaćmy

Post autor: Haałaska »

Słyszałam, że już w Krakowskiej Optegrze ruszyli ponownie z operacjami zaćmy. To jedna z najbardziej profesjonalnych klinik u nas, więc może tam?
NawakowaskaŻ

Re: Operacja zaćmy

Post autor: NawakowaskaŻ »

Haałaska pisze: ↑30 wrz 2020, 15:24 Słyszałam, że już w Krakowskiej Optegrze ruszyli ponownie z operacjami zaćmy. To jedna z najbardziej profesjonalnych klinik u nas, więc może tam?
Babcia też miała w Optegrze operację zaćmy z tym, że we Wrocławiu. Kolejki na NFZ są okropnie długie, a przecież zaćma to duży dyskomfort i trzeba było działać.
Karołina

Re: Operacja zaćmy

Post autor: Karołina »

Również polecam Krakowką Optegrę, tam są najlepsi jeśli chodzi o operację zaćmy. Mama jest bardzo zadowolona z efektów operacji :)
Ratyńska

Re: Operacja zaćmy

Post autor: Ratyńska »

Karołina pisze: ↑30 lis 2020, 21:09 Również polecam Krakowką Optegrę, tam są najlepsi jeśli chodzi o operację zaćmy. Mama jest bardzo zadowolona z efektów operacji :)
Też polecam Optegrę, z tym, że oddział we Wrocławiu, bo to tam ojciec miał robioną operację. Wszczepiono mu zaawansowaną soczewkę więc pozbył się nie tylko zaćmy ale też wady wzroku przy okazji.
Awatar użytkownika
traviska
Posty: 59
Rejestracja: 14 mar 2020, 20:47

Re: Operacja zaćmy

Post autor: traviska »

Ja osobiście poszłam do kliniki mega lens, jak tylko zaczęłam się domyślać, ze to zaćma, bardzo mi w tej dziedzinie pomogli. Dr czubak zrobił dość szybka i bezbolesną operację, wieć nawet spoko, byle problem minął.
TomaszewskaDŚ

Re: Operacja zaćmy

Post autor: TomaszewskaDŚ »

Mama miała operację zaćmy we Wrocławiu w Optegrze u doktor Piotra Marszalika. To świetny specjalista. Zabieg się udał. Klinika też naprawdę zapewnia wszelkie środki bezpieczeństwa, więc nie trzeba się obawiać. Mama miała wszczepioną soczewkę zaawansowaną, więc uzyskała szybki efekt widzenia, bo nie tylko pozbyła się zaćmy, ale też wad wzroku przy okazji.
MaciekŻ

Re: Operacja zaćmy

Post autor: MaciekŻ »

TomaszewskaDŚ pisze: ↑21 lut 2021, 22:28 Mama miała operację zaćmy we Wrocławiu w Optegrze u doktor Piotra Marszalika. To świetny specjalista. Zabieg się udał. Klinika też naprawdę zapewnia wszelkie środki bezpieczeństwa, więc nie trzeba się obawiać. Mama miała wszczepioną soczewkę zaawansowaną, więc uzyskała szybki efekt widzenia, bo nie tylko pozbyła się zaćmy, ale też wad wzroku przy okazji.
potwierdzam, to świetny specjalista!!!!
ODPOWIEDZ