Robicie w domu przetwory z buraków?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Awatar użytkownika
Salomea
Posty: 145
Rejestracja: 23 maja 2019, 15:10

Robicie w domu przetwory z buraków?

Post autor: Salomea »

Chce wam się robić takie domowe przetwory z buraków?
Tutaj https://sklep.vitapol.net/ czytałam co nieco o takich gotowych, które można kupić w sklepie.
Zastanawiam się czy w ogóle jest sens samodzielnie przy tym sterczeć.
Jednak jest to trochę czasochłonne i pracochłonne.
Jak wy do tego podchodzicie?
Awatar użytkownika
krzyszthof
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:39

Re: Robicie w domu przetwory z buraków?

Post autor: krzyszthof »

Już coś takiego widziałem. Uważam, że powinieneś trochę bardziej poszukać informacji.
Nie staraj się mieć ostatniego słowa, staraj się uczynić ostatni krok.
Awatar użytkownika
Derillo
Posty: 45
Rejestracja: 06 gru 2019, 10:06

Re: Robicie w domu przetwory z buraków?

Post autor: Derillo »

Ja nie robie bo naprawdę ten smak jest dla mnie nie do przejścia. Ale burak ma tyle pozytywnych cech że biorę go w postaci suplementu - https://sklep.yango.pl/uklad-krazenia/b ... results=11 świetnie wpływa na witalność organizmu i ogólnie samopoczucie
Awatar użytkownika
Marcelina402
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:34

Re: Robicie w domu przetwory z buraków?

Post autor: Marcelina402 »

Przyzna, że z buraków to nigdy przetworów nie robiłam ale warto spróbować. Ja wykorzystuję buraki jeżeli chcę zrobić sobie koktajl warzywny lub warzywno owocowy.
Awatar użytkownika
JScarborough74
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:02

Re: Robicie w domu przetwory z buraków?

Post autor: JScarborough74 »

z buraków akurat nie. Nie przepadam za burakami. Czasem zjem buraczki do obiadu - owszem, ale nie są to takie ilości, abym czuła potrzebę robienia zapasów sama, w domu. Ale robię inne przetwory i soki, zwłaszcza takie, które pijemy całą rodziną w okresie jesienno-zimowym.

Janina,
pozdrawiam
rekuperacja poznań
Awatar użytkownika
finika
Posty: 50
Rejestracja: 23 lut 2020, 22:30

Re: Robicie w domu przetwory z buraków?

Post autor: finika »

Przetworów za bardzo nie robię, ale od kiedy u mnie w kuchni zagościła wyciskarka kuvings to często robię soki, także z buraków. Są naprawdę przepyszne, nie mówiąc już o tym jak zdrowe. Czy Wy też robicie w domu takie soki z warzyw? Dajcie znać ja to u was wygląda
ODPOWIEDZ