Siła i kawa

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Awatar użytkownika
Wilczek12
Posty: 19
Rejestracja: 22 sty 2019, 9:15

Siła i kawa

Post autor: Wilczek12 »

Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą kawy od UpCafe.pl. W ofercie tego sklepu znajdziesz najpyszniejsze kawy o bardzo wyrazistym zapachu i aromacie. Taka kawa - o takim cudownym i wyrazistym smaku i zapachu - wspaniale pobudza siłę i witalność ludzkiego organizmu. Sprawdź sam - upcafe.pl.

tętnienie w uchu
Awatar użytkownika
Salomea
Posty: 145
Rejestracja: 23 maja 2019, 15:10

Re: Siła i kawa

Post autor: Salomea »

Dzień bez kawy dniem straconym
Awatar użytkownika
Ornitolog
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 0:42

Re: Siła i kawa

Post autor: Ornitolog »

Warto się tutaj dobrze zastanowić. Wybór może nie być taki oczywisty.
Wydaje nam się że rozumiemy słowa piosenki, ale tym, co naprawdę każe nam w nią wierzyć lub nie, jest muzyka.
Awatar użytkownika
jola8520
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 23:24

Re: Siła i kawa

Post autor: jola8520 »

Jak najbardziej zgadzam się z poprzednim użytkownikiem. Ma on tutaj zdecydowanie rację. Wyczerpał ten temat w zupełności.
Człowiek nie jest do końca świadom zachłanności, która kryje się w jego sercu, dopóki nie usłyszy słodkiego brzęku monet w kieszeni.
Awatar użytkownika
krajalka
Posty: 38
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:25

Re: Siła i kawa

Post autor: krajalka »

A ja kawy pić nie mogę.. próbowałam różnych parzonych i rozpuszczalnych i smakowych i firmy różne i niestety. Potem bóle brzucha czasem wysypka, osłabienie.. jedynie dla smaku jakąś bezkofeinową mogę. Ale nie dołuje się bo dla mnie najlepszym kopem energii jest porządna dawka witamin. Mam w domu wyciskarkę wolnoobrotową Midea i w niej robie sobie sok świeżutki i pyszny
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:00

Re: Siła i kawa

Post autor: mleczko90 »

Zamaist kawy można pić yerbe - ciekawy zamiennik ze specyficznym smakiem
__________________________
https://best-med.pl/neurochirurgia
Awatar użytkownika
Elitka33
Posty: 59
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:24

Re: Siła i kawa

Post autor: Elitka33 »

A ja bardzo lubię kawę i na szczeście moge ją pić bo ne wyobrażam sobie czasami bez niej funkcjonować :P A jak zapatrujecie sie na herbatę ? W ogóle słyszeliście o czymś takim jak żywa herbata ? Ja piłam ostatnio kombuche https://brothersandsisters.pl jak dla mnie rewelacja ;) Dobry orzeźwiający smak.
Awatar użytkownika
bidon
Posty: 99
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Siła i kawa

Post autor: bidon »

u mnie sprawdza sie kawa w kapsułkach - uwielbiam ta mocna americane - jest fenomenalna :)
Awatar użytkownika
krajalka
Posty: 38
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:25

Re: Siła i kawa

Post autor: krajalka »

moja witalnosc to pobudza ananas i pomarancza :D mam wyciskarke Midea wolnoobrotowa i jak sobie wycisne takiego swiezego zimnego soku to w momencie mam duzo energii i checi do zycia :D kawe pije baaardzo sporadycznie, w sumie to chyba tylko w gosciach
Awatar użytkownika
mirona
Posty: 35
Rejestracja: 01 paź 2019, 0:06

Re: Siła i kawa

Post autor: mirona »

Ja lubię kawę, ale staram się ograniczać i np. piję na zianę z yerba mate. Ta jest smaczna: https://www.doz.pl/apteka/p126058-ZIELN ... 0_saszetek
Awatar użytkownika
sodi123
Posty: 22
Rejestracja: 28 gru 2019, 21:32

Re: Siła i kawa

Post autor: sodi123 »

Jak potrzebuję obudzenia to szybko stawia mnie na nogi tiger, szybko budzi i jest smaczny, to mój ulubiony energetyk
ODPOWIEDZ