włosy

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Staś78

włosy

Post autor: Staś78 »

Cześć, macie problem z włosami? Z tego co widziałem to na stronie https://piotrturkowski.pl/blog/lysienie ... rganizmie/ znajdziecie sporo informacji na temat wypadania włosów i co może być problemem. Czytacie w ogóle na takie tematy?
męrida

Re: włosy

Post autor: męrida »

czego używacie do układania włosow?? Kupilam sobie świetną suszarko-lokówkę Babyliss to był strzał w dziesiątkę. W końcu układanie włosów zajmuje mi duzo mniej czasu, są gladsze, blyszczące, zrezygnowałam z prostownicy i tym sprzecikiem wygładzam swoje włosy
syśka

Re: włosy

Post autor: syśka »

Od niedawna stosuję rewelacyjną odżywkę do włosów farbowanych Odnowa koloru i połysk i powiem wam, że jestem mile zaskoczona jej działaniem. Moje włosy były bardzo zniszczone po farbowaniu, a teraz zostały odżywione, przestały być łamliwe, nie wypadają. Odżywkę kupiłam w Eko Aleja w Gdańsku i na pewno nieraz jeszcze ją kupię
Łukasz

Re: włosy

Post autor: Łukasz »

Siwe włosy to dla wielu mężczyzn duży problem. Jednak jest rozwiązanie na to, by włosy wróciły do swojej poprzedniej barwy. Wystarczy zastosować eliksir o nazwie GR-7, który przenika przez skórę głowy stymulując cebulki do produkcji melaniny, która odpowiada za kolor włosów.
veńka

Re: włosy

Post autor: veńka »

męrida pisze: ↑28 cze 2021, 10:39 czego używacie do układania włosow?? Kupilam sobie świetną suszarko-lokówkę Babyliss to był strzał w dziesiątkę. W końcu układanie włosów zajmuje mi duzo mniej czasu, są gladsze, blyszczące, zrezygnowałam z prostownicy i tym sprzecikiem wygładzam swoje włosy
jestem ciekawa, który to model, widziałam linię Hydro Fusion, mają sporo pozytywnych opinii, zaciekawiła mnie ta podwójna jonizacja, może moje włosy by się tak nie puszyły
łódź

Re: włosy

Post autor: łódź »

Łukasz pisze: ↑09 sie 2021, 10:01 Siwe włosy to dla wielu mężczyzn duży problem. Jednak jest rozwiązanie na to, by włosy wróciły do swojej poprzedniej barwy. Wystarczy zastosować eliksir o nazwie GR-7, który przenika przez skórę głowy stymulując cebulki do produkcji melaniny, która odpowiada za kolor włosów.
@Łukasz, mój mąż farbuje włosy specjalną farbą - Color&Soin i muszę Ci powiedzieć, że jeśli chodzi o krycie siwizny to jest genialna. Może wypróbujesz? Dodam też, że farba ma przyjemny zapach, w składzie np. owies czy pszenicę, no i dostępna jest w wielu odcieniach kolorystycznych. Polecam!
Kruczy-zią

Re: włosy

Post autor: Kruczy-zią »

A czy u facetów sprawdzi się na przykład płukanka z pokrzywy albo inne sposoby z tego poradnika: https://deamed.pl/sposoby-na-geste-i-mo ... -stosowac/ Bo zastanawiam się czy te wszystkie domowe rozwiązania nie są dostosowane do włosów i skóry głowy jedynie kobiet.
ODPOWIEDZ