reklama

Największy zbiór inspiracji paznokciowych, polecenia lakierów hybrydowych i akcesoriów do stylizacji. Najnowsze trendy, nowinki, pomysły.
gość

reklama

Post autor: gość »

Żeby skutecznie dotrzeć do lokalnych klientów warto zainwestować w ulotki. To jeden ze skuteczniejszych sposobów bo ludzie nawet jak nie chcą to spojrzą na taką ulotkę i zawsze coś im w pamięci zostanie i bedą nas kojarzyć a o to przecież chodzi. Widziałem, że dobrej jakości druk mają w tej drukarni http://www.diamond-druk.pl/. Ceny też mają bardzo przystępne wiec powinieneś być zadowolony.

bluzka damska basick gold white

Awatar użytkownika
matysia
Posty: 75
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:09

Re: reklama

Post autor: matysia »

No nie ulotki to tylko jako menu restauracji, a poza tym każdy je jak najszybciej wyrzuca. A wkładając takowe za wycieraczki aut, nie raz jeszcze buduje się u odbiorców negatywne emocje. Lepiej postawić na reklamę sieciową, gdzie w dyskretny i naturalnie wyglądający sposób, można dotrzeć z odpowiednim przekazem do klientów. Tu pomaga mi agencja http://mmsummit.pl/ która ma spore doświadczenie w marketingu internetowym i potrafi z tego umiejętnie korzystać.

Awatar użytkownika
finika
Posty: 52
Rejestracja: 23 lut 2020, 22:30

Re: reklama

Post autor: finika »

Ulotki to na pewno działania lokalne. I jak poprzedniczka wspomniała warto także prowadzić działania w internecie i to z pomocą specjalistów np. agencji reklamowej. Przy tej okazji wspomnę jeszcze o audycie marketingowym https://ammf.pl/ , gdyż jest to doskonałe narzędzie do weryfikacji prowadzonych działań. Można z jego pomocą uskuteczniać te działania i szybciej realizować cele

pajączek na garbienie się

Awatar użytkownika
loka
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

Re: reklama

Post autor: loka »

U mnie w restauracji średnio się sprawdziły takiej ulotki. Dlatego wolałam pójść w coś bardziej nowoczesnego, czyli w reklamę sieciową. Nie było łatwo znaleźć dobrą agencję która spełniałaby wszystkie moje oczekiwania, no ale w końcu się udało. Teraz już można powiedzieć, że na stałe działam z http://reklamarestauracji.com.pl/ i w końcu mam to na co tyle czekałam.

ODPOWIEDZ