Zdrowe paznokcie

Największy zbiór inspiracji paznokciowych, polecenia lakierów hybrydowych i akcesoriów do stylizacji. Najnowsze trendy, nowinki, pomysły.
Królka

Zdrowe paznokcie

Post autor: Królka »

Poszukuję dobrej odżywki do paznokci, dajcie proszę znać. Nie mogę sobie poradzić z kruchymi, łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami. Chciałabym trochę je zapuścić, a zupełnie nie mogę sobie poradzić. Dajcie znać, jaka jest Waszym zdaniem najlepsza odżywka do paznokci?
Niańka

Re: Zdrowe paznokcie

Post autor: Niańka »

Zdrowe paznokcie to połączenie zdrowego odżywiania się, suplementacji i właściwiej odżywki. Sama stosuję odżywkę Eveline SOS z wapniem i kolagenem, to jest dokładnie ta: https://eveline.pl/sos-odzywka-wzmacnia ... -kolagenem i jak najbardziej mogę polecić. Co do diety to dużo warzyw i trzeba pić dużo wody. A jeśli chodz o suplementy to biotynę tylko biorę.
wodna12

Re: Zdrowe paznokcie

Post autor: wodna12 »

Kluczem do zdrowych paznokci jest również ich odpowiednie skracanie przy użyciu profesjonalnych akcesoriów. Do tego celu warto wykorzystać nożyczki do paznokci oraz cążki do skórek i paznokci tak aby zadbać o skrócenie, odpowiedni kształt oraz wygląd paznokci.
Dżasta

Re: Zdrowe paznokcie

Post autor: Dżasta »

Dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z manicure hybrydowym lub żelowym, wybór odpowiedniej frezarki może wydawać się wyzwaniem. Na rynku dostępne są urządzenia o różnej mocy i z różnymi końcówkami, dostosowane do różnorodnych zastosowań. Przeglądając ofertę https://aruba.rzeszow.pl/frezarki-do-paznokci można znaleźć modele idealne dla początkujących, które łączą w sobie prostotę obsługi z wysoką efektywnością, co jest kluczowe dla rozwijania umiejętności w zakresie manicure.
zenobia

Re: Zdrowe paznokcie

Post autor: zenobia »

Jeśli robicie paznokcie hybrydowe to wiecie jak ważna jest odpowiednia baza do paznokci. Mam kilka swoich ulubionych, bardzo często używam witaminowej, bo ona dodatkowo wzmacnia paznokcie. Dzięki bazie lakier hybrydowy się dobrze trzyma, nie robią się odpryski ale też i same paznokcie nie ulegają przebarwieniom.
ODPOWIEDZ