Strona 1 z 1

Jak dbać o swoją skórę i wygląd - proaktiv.pl

: 26 gru 2019, 13:10
autor: Ires
Miałam ostatnio spore problemy ze swoją skórą oraz cerą która straciła blask i do tego coraz gorzej wyglądała z dnia na dzień. Dlatego zdecydowałam się postawić na https://proaktiv.pl/ gdzie znalazłam wiele produktów które są w stanie pozytywnie na to wpłynąć m.in nano-złoto które polecam sprawdzić, jesli macie podobne problemy :)

Re: Jak dbać o swoją skórę i wygląd - proaktiv.pl

: 13 sty 2020, 9:50
autor: wyspa
Gdy jesteśmy młodzi wystarczy jakiś sport i zdrowa dieta, ale z czasem pomocne mogą być operacje plastyczne. Ciekawą ofertę można znaleźć tu: https://chirplast.com.pl/. Wygląd twarzy i szyi stanowi naszą wizytówkę, dlatego też spośród zabiegów medycyny plastycznej najczęściej wybierane są zabiegi poprawiające stan tych okolic. Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni coraz częściej korzystają z takich zabiegów. Wiele kobiet chciałoby poszczycić się pełnym i jędrnym biustem, w oczekiwanym przez nie rozmiarze. Z pomocą przychodzą im zabiegi wykonywane w obrębie piersi. Jestem jednak zdania, że jeśli ktoś nie akceptuje siebie to nawet jeśli będzie wyglądał idealnie to nic nie zmieni. Trzeba zacząć od samoakceptacji i rozwoju osobistego.

Re: Jak dbać o swoją skórę i wygląd - proaktiv.pl

: 17 sty 2020, 19:14
autor: biedroneczka
Ja zawsze mówię jedno- dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Dieta dobra jest na wszystko- na wygląd, zdrowie, samopoczucie. Dlatego nie trzeba stosować nie wiadomo jakich środków, żeby dobrze wyglądać i się czuć. Możecie przykładowo skorzystać z diety pudełkowej https://dietly.pl/ i odtąd cieszyć się wszystkim tymi aspektami.

Re: Jak dbać o swoją skórę i wygląd - proaktiv.pl

: 19 sty 2020, 19:55
autor: wojtek25
Ja dbam o swoją skórę i wygląd używając tylko i wyłącznie naturalnych kosmetyków.Moim jednym z najlepszych to naturalne czarne mydło do ciała i włosów .Mydło może być używane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Zaleca się go do użytku codziennego. Kupimy go przez tą stronę internetową https://www.bee.pl/babuszka-agafia-natu ... p2186.html

skarpetki ganja

Re: Jak dbać o swoją skórę i wygląd - proaktiv.pl

: 22 sty 2020, 9:47
autor: gruszka
Ja o skórę i wygląd dbam uprawiając sport i jedząc zdrowo. Jestem zdania że kremy pomagają tylko na chwile a najważniejsze jest to co dostarczamy organizmowi od środka. Od siebie mogę polecić bloga http://sponsorsportu.pl/ - bardzo fajne artykuły dotyczące sportu i diety :)

Re: Jak dbać o swoją skórę i wygląd - proaktiv.pl

: 11 lut 2020, 9:10
autor: kapriczka
Przede wszystkim regularnie o nią dbać poprzez codzienną pielęgnacje a do tego zabiegi robić profesjonalne :) u mnie cera sę bardzo poprawiła po tym oczyszczaniu https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ Pięknie wygląda, nie mam problemów z wypryskami czy przebarwieniami

Re: Jak dbać o swoją skórę i wygląd - proaktiv.pl

: 21 maja 2021, 18:13
autor: Jaśka33
A może warto w takim razie sprawdzić taką opcję, jak Catering Warszawa od Mmój Catering. Zajrzyj sobie na ich stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat. Moim zdaniem taki catering to bardzo dobra opcja. Nie musisz martwić się o przygotowywanie zbilansowanych posiłków, stratę czasu i macie dużo wiecej energii do działania oraz cteż czasu do spędzania ze znajomymi!

aktywny żel do nóg zmęczonych i obolałych

Re: Jak dbać o swoją skórę i wygląd - proaktiv.pl

: 30 paź 2021, 18:33
autor: Abbyś
Ja ogólnie staram się dbać o siebie pod wieloma względami. Przykładowo maluję się i eksperymentuję ze swoją urodą. Teraz samodzielnie chce wykonać sobie stylizację brwi, dlatego zastanawia mnie - która henna brwi będzie najlepsza? A także, jak długo się będzie utrzymywać?