Ortodonta w Lublinie

Gdzie wybrać się na mikrodermabrazję, jakiego specjalistę wybrać do pierwszych przygód z kwasami, gdzie wykonać lifting? Podpowiadamy, polecamy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
Symeon1985
Posty: 9
Rejestracja: 14 cze 2019, 9:01

Ortodonta w Lublinie

Post autor: Symeon1985 »

Cześć! Mam dosyć wstydliwy problem, a mianowicie krzywe zęby. Jest to dla mnie o tyle niekomfortowe, że pracuję jako doradca klienta i ludzie zwracają uwagę na moje niedoskonałości. Szukam dobrego ortodonty w Lublinie, który pomógłby mi wyrównać zęby. Znacie kogoś zaufanego?
Awatar użytkownika
nikodema-86
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2019, 10:09

Re: Ortodonta w Lublinie

Post autor: nikodema-86 »

Jeśli szukasz dobrego specjalisty w Lublinie to polecam Ci zapoznać się z ofertą dentamed.lublin.pl. Pracuje tam bardzo dobry ortodonta, które na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Ariadna87
Posty: 9
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:40

Re: Ortodonta w Lublinie

Post autor: Ariadna87 »

Zdecydowanie warto pójść do ortodonty z Dentamedu. Też kiedyś miałam krzywe zęby, ale dzięki pomocy ortodonty z dentamedu udało się je wyprostować.

olejek eteryczny sklep
Awatar użytkownika
cialopozytyw
Posty: 165
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:57

Re: Ortodonta w Lublinie

Post autor: cialopozytyw »

Każdy stomatolog powie Ci, że nie ma ograniczeń wiekowych, jeśli chodzi o korektę zgryzu. Wszystko zależy od stanu Twoich zębów. Myślę, że najlepiej wybierz się do kliniki : https://dental4you.pl/uslugi/ortodoncja/ bo tam lekarze doskonale cię zdiagnozują. Ten gabinet jest tak wychwalany, że sama nie omieszkam ich odwiedzić. Również chciałabym skorzystać ich nowoczesnej metody prostowania zębów.
ODPOWIEDZ