Kategoria

Pomysł na biznes

Home » Pomysł na biznes

5 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Sprzęt do pracy na wysokości — elementy, wymagania

Praca na wysokości jest zadaniem bardzo wymagającym i jednocześnie niebezpiecznym. Osoby wykonujące tego typu obowiązki muszą odznaczać się odwagą oraz specjalnymi umiejętnościami. Nie bez znaczenia są także środki ochrony, w które powinni być zaopatrzeni prac... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Świąteczne paczki dla pracowników – co powinny zawierać?

Wszyscy lubimy prezenty. Oryginalny prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia, świąt wielkanocnych czy jakichkolwiek innych świąt potrafi zmotywować pracowników lepiej, niż klasyczne benefity w firmach. Prezenty świąteczne i zestawy upominkowe dla pracowników t... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Ekologiczna firma – zalety wdrożenia ISO 14001

Coraz więcej osób jest świadoma tego, jak działalność ludzka może wpływać na środowisko naturalne oraz zmiany klimatyczne. Konsumenci coraz częściej decydują się na produkty marek czy usługi firm działających z poszanowaniem dla środowiska naturalnego. W odpow... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Czym jest faktoring i kto może z niego skorzystać?

Zatory finansowe to problem, który dotyka znaczną część przedsiębiorstw w Polsce. Do najczęstszych przyczyn takich zatorów jest problem z płatnością za faktury, a także faktury z odroczonym terminem płatności. Skutkiem zatorów finansowych jest brak płynności f... Czytaj dalej »